ua en ru

"Тренд і безвихідь": Росії нагадали, що вона – "країна-ізгой"

"Тренд і безвихідь": Росії нагадали, що вона – "країна-ізгой" Фото: Трансфер у Фарнборо (pixabay.com)

Для російської продукції поступово закриваються

У Британії на виставці авіасалону "Фарнборо" росіянам відмовили представляти продукцію "Рособоронекспорту". Про це написав у ЖЖ блогер під ніком Zloy_odessit.

Виставка пройде з 16 по 22 липня 2018 року, а росіян попередили заздалегідь, щоб для них це не було сюрпризом, як у 2014, коли половину російської делегації не пустили в Великобританію, або як в 2016, коли на виставку не пустили "Роскосмос" і "Рособоронекспорт".

"Що тут ще можна сказати – британські традиції незмінні. Країну ізгоя мітять при будь-якому зручному випадку. Що ж до російської продукції, то приємно, що майданчики салонів в цивілізованому світі, для них стають закритими. А участь у виставках країн третього (четвертого) світу, де за винищувач, наприклад, можуть запропонувати тонну пальмової олії або бананів, це тренд і безвихідь", - написав користувач.

Нагадаємо, що Великобританія повністю підтримала санкції Євросоюзу, однак ще за місяць до їх введення обмежила участь російських компаній у виставкових заходах, подібних авіасалону "Фарнборо". В інтерпретації Організації з експортного контролю при британському уряд (ECO) ембарго поширюється на всі товари, зазначені у Військовому реєстрі Великобританії.

Нагадаємо, що відомий російський актор прокоментував заборону на в'їзд в Україну.