Тренер Усика: "Хочу, щоб він став абсолютним чемпіоном світу"

STYLERLIFE        18.09.2016 - 14:30
Фото: Олександр Усик і Джеймс Алі Башир (segodnya.ua)
Фото: Олександр Усик і Джеймс Алі Башир (segodnya.ua)

Наставнику українцю здається, що Гловацьки не вистачило класу, щоб утримати титул чемпіона

Американський тренер Джеймс Алі Башир прокоментував бій свого підопічного Олександра Усика з Кшиштофом Гловацьки, в якому українець завоював титул чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі.

"Я з самого початку говорив, що ми приїдемо сюди не для того, щоб просити титул, а щоб забрати його — і ми це зробили. Ви бачили рахунок? Розрив у підрахунку показує, наскільки Усик домінував у ринзі. Так, Гловацький пробував, він намагався, але йому банально не вистачило класу", - вважає Башир.

За його словами, Усику не варто гаяти часу, просто захищаючи новий пояс чемпіона.

"Якщо б я зробив так, як цього хочу, то ми б спочатку билися за титул WBC, після чого поїхали прямо до Росії, де б змагалися ще за два пояси. Я хочу, щоб Олександр виграв всі пояси, а не тільки захищав цей титул. Хочу, щоб Усик став абсолютним чемпіоном світу", — говорить тренер.

Відзначимо, що поєдинок українця Олександра Усика і поляка Кшиштофа Гловацьки відбувся в Гданську 17 вересня. Усик переміг за одноголосним рішенням суддів з великим відривом за очками. Це перший пояс чемпіона світу в кар'єрі українця.

До речі, після бою Усик чітко визначив належність Криму.

On Top