Три парламентські партії викрили у користуванні російськими соцмережами

Три парламентські партії викрили у користуванні російськими соцмережами
Фото: Депутати ведуть сторінки в російських соцмережах

На їхніх сторінках ведеться активна робота з аудиторією і публікуються інформаційні повідомлення

Три з шести парламентських партій користуються російськими соцмережі, де мають офіційні сторінки. ВО "Батьківщина", Радикальна партія Олега Ляшка та "Опозиційний блок" зарегистировали акаунти у Вконтакті. Крім цього, у "Опозиційного блоку" є сторінка в "Однокласниках". Позапарламентська "Свобода" теж веде акаунт у ВКонтакте, повідомляється на сайт організації "Комітет виборців України".

"Ще 1 серпня минулого року СБУ рекомендувала українським громадянам відмовитися від використання російських соціальних мереж. Тому ми не можемо знайти жодного логічного пояснення, чому в мережі ВКонтакте активно працює, приміром, партія ВО "Свобода" і рекламує цю сторінку на своєму офіційному сайті", - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

"Крім моральної сторони, активність українських політиків і партій в російських соцмережах містить низку прямих погроз. Зокрема, Росія може здійснювати інформаційні диверсії і втручатися у виборчий процес в Україні. Приміром, поширюючи недостовірну інформацію від імені українських політиків чи партій", - додав Кошель.

До речі, в Україні мають намір заборонити соцмережі "Вконтакте" і "Однокласники".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся