ru ua

"Мета - створювати проблеми РФ": Жириновський закликав Кремль розірвати Договір про дружбу з Україною

"Мета - створювати проблеми РФ": Жириновський закликав Кремль розірвати Договір про дружбу з Україною Фото: Володимир Жириновський (ldpr.ru)

Також він назвав Україну "штучної країною"

Скандальний російський політик, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський в черговий раз відзначився своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Про це передає "Обозреватель".

Жириновський закликав Росію розірвати Договір про дружбу з Україною. Також він назвав нашу країну "штучним державою".

Політик провів паралель між державами Ізраїлю та України. Його обурив той факт, що після закінчення Другої світової війни Ізраїль заснували на Близькому Сході, а не на території Німеччини нібито в докір німцям, що влаштували Голокост.

"Євреям в Європі жилося б безпечніше. Але мета була не в добробут людей, а в тому, щоб провокувати війни на Близькому Сході. Там нафту і газ, і всі народи історично ворогували, але потрібен був гніт, і ось його зробили. Україна — це теж саме, але на кордоні з Росією. Єдина мета існування цієї штучної країни — створювати проблеми Росії", — зазначив він.

Жириновський сказав, що він завжди закликав російську владу не визнавати кордонів України.

"У результаті ми самі визнали всі кордони незалежної України, хоча ніколи в історії такої держави і тим більше в таких межах не існувало. Все це вилилося в те, що ми маємо сьогодні. Тому зараз найкраще, що ми можемо зробити для вирішення наших проблем в Україні, — це розірвати Договір про дружбу від 1997 року. Його автоматичне продовження відбудеться в жовтні 2018 року, до цього часу ми повинні підготувати документи, щоб його скасувати", - говорить антиукраїнський політик.

Раніше повідомлялося, що Жириновський зібрався приєднати до РФ нові країни.

Як пройшло 9 травня у парку Слави