У центрі Одеси на проїжджій частині на метр в глибину провалився асфальт

STYLERLIFE        17.04.2017 - 20:14
Фото: Провалився асфальт у центрі Одеси
Фото: Провалився асфальт у центрі Одеси

В історичному центрі "Перлини біля моря" провалився асфальт

В Одесі на вулиці Буніна на проїжджій частині провалився асфальт. Про це, опублікувавши відповідні фото, написав активіст Олег Михайлик на своїй сторінці в Facebook.

Провал знаходиться поруч з бордюром і, за словами активіста, має приблизно метр в глибину. Щоб хоч якось убезпечити рух транспорту, місце провалу огородили спеціальною стрічкою і вставили туди пару об'єктів, що нагадують за формою трубу.

Фото: Провал (facebook.com/oleg.mykhaylyk)

"В Одесу прийшла Роз(Т)руха і поглинає це місто все швидше і швидше.
Минулого тижня ми з однодумцями огородили кілька будинків в історичному центрі, де небезпечно ходити через фасади, які обвалюються. Але стан історичного центру Одеси такий жахливий, що тепер у центрі небезпечно навіть їздити. Метровий у глибину провал асфальту на Буніна", — написав Михайлик.

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/oleg.mykhaylyk

До речі, у Києві втретє затопило вулицю Борщагівську. Причиною аварії знову став прорив труби в районі центрального РАГСу. Варто відзначити, що на цей раз потік води зайняв всю проїжджу частину. Місцями глибина сягає до 30 сантиметрів, змиває асфальт, підтоплює АЗС, ЗАГС, кафе McDonald’s, будівництво та підстава Повітрофлотського мосту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top