ua en ru

Церква Київського патріархату вигнали з храму в Сімферополі

Церква Київського патріархату вигнали з храму в Сімферополі Фото: Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (krymr.com)

Від архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента зажадали звільнити приміщення на першому поверсі Кафедрального собору в окупованому Сімферополі

"Апеляційний суд міста Севастополя" зобов'язав Кримську єпархію УПЦ КП оплатити "Міністерству майнових і земельних відносин Республіки Крим" півмільйона рублів і звільнити 112 кв. метрів Кафедрального собору, де розташоване Єпархіальне управління. Про це повідомив архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент журналісту "Голос Криму".

"14 червня відбулося засідання Апеляційного суду міста Севастополя, до якого ми зверталися з позовом про скасування рішення Арбітражного суду Криму від 14 січня 2016 року, де від нас вимагали звільнення частини приміщення церкви і сплати великого штрафу. Апеляційний суд підтримав рішення Арбітражного суду. З дня на день ми очікуємо представників виконавчої служби, які прийдуть втілювати в життя рішення суду", - заявив він.

Крім цього архієпископ повідомив, що отримує погрози на свою адресу. Він не раз звертався в Прокуратуру АР Крим з проханням відкрити кримінальне провадження стосовно судді "Арбітражного суду" Соколової та "віце-прем'єра Криму Руслана Бальбека. За словами архієпископа вони беруть безпосередню участь у знищенні УПЦ КП на півострові.

"Я не був почутий. На сьогоднішній день немає жодного кримінального провадження", — підкреслив він.

Тим часом російські правозахисники Марк Фейгін і Микола Полозов планують запустити кампанію #SaveCrimea на підтримку кримських татар.