ru ua

"Квіточки": канцлер Німеччини заговорила російською

"Квіточки": канцлер Німеччини заговорила російською Фото: Ангела Меркель (kremlin.ru)

Фрау Меркель обійшлася без перекладача

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка вирушила в Сочі для зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним, раптово заговорила по-російськи. Про це пише "Московський комсомолець".

Володимир Путін зустрів Ангелу Меркель біля входу на гостьовий будинок і вручив їй букет квітів, який складався з різних квітів в кремових відтінках. На що канцлер Німеччини відповіла по-російськи.

"Ой, які квіточки!", - вигукнула Ангела Меркель і подякувала за букет.

При вході в резиденцію її зустрів російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, з яким канцлер також стала спілкуватися по-російськи. Вона поцікавилася у прем'єр-міністра чи працює уряд.

"Ось тільки що прем'єр сформував", - відзвітував за Медведєва російський президент. У відповідь на це фрау Меркель запитала російською мовою, наскільки цей уряд буде дієздатним.

"Дієздатний, можемо працювати. Чекаємо ваших контактів", - підтвердив Медведєв.

"Щасливої дороги", - побажала Меркель так само по-російськи.

Поряд з Ангелою Меркель постійно перебував перекладач, але виявилося, що канцлер Німеччини знає російську мову вже багато років, ще зі школи, і може використовувати її для спілкування.

Відомо, що традиційного рукостискання та привітання для преси на цей раз не було.

Відео: Канцлер Німеччини заговорила по-російськи (Youtube/Natali Cr)

До речі, російських пропагандистів спіймали на тому, що вони назвали Путіна послідовником Гітлера.

Російських пропагандистів спіймали на тому, що вони назвали Володимира Путіна послідовником Адольфа Гітлера. Відповідне відео опублікували на сторінці "Рогозін на орбіті" в соціальній мережі Twitter.

"З передачі Першого каналу залишилося так і не зрозуміло, Путін гірше Гітлера чи краще?", - сказано в підписі до ролика.

Конфуз стався під час трансляції сюжету про відкриття Керченського мосту, коли провідні пропагандистського "Першого каналу" прирівняли Путіна до Гітлера.

"Цей проект хотів здійснити Микола II, цей проект хотів здійснити Гітлер і Шпеєр головний архітектор Рейху зробив цей проект на початку 40-х років. А зробив його, здійснив його Володимир Путін", - сказав пропагандист.

Рекомендуємо подивитись: Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму

Відео: video.rbc.ua