ua en ru

Тука відреагував на інформацію про те, що дочка Корнета навчається в Харкові

Тука відреагував на інформацію про те, що дочка Корнета навчається в Харкові Фото: Георгій Лою (РБК-Україна)

Він вважає, що дочка терориста не повинна відповідати за вчинки свого батька

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Лою прокоментував інформацію про те, що дочка відстороненого "міністра МВС ЛНР" Ігоря Корнета, який влаштував переворот в окупованому Луганську, отримує освіту в Харкові. Про це повідомляє InfoResist.

За його словами, дочка Ігоря Корнета Марина не повинна відповідати за вчинки свого батька і може вчитися де завгодно.

"Син за батька не відповідає, по-моєму, тут навіть думати нема чого. Ми що звірі якісь? "— вважає Лою.

заступник Міністра не знає, звідки дівчина бере гроші на навчання.

"Питання про гроші треба задати їй, а не мені. А що навчається не там, а тут — правильно робить. Я б на її місці теж вчився тут, а не там. Молода республіка має потребу у кваліфікованих кадрах, а кваліфіковані кадри може підготувати тільки України", - зазначив він.

Георгій заявив, що Марина Корнет має повне право без проблем отримати освіту в Україні, якщо вона навчається законно.

"Розкриється справжня змова: Теслярської оббрехали, агентом України є Корнет. Плотницький був справжнім патріотом "молодої республіки", а таємним агентом України є Корнет, донька якого навчається в Харкові на юридичному факультеті", - іронізує Георгій Тука.

Нагадаємо, що дочка "міністра МВС ЛНР" Ігоря Корнета, який влаштував переворот в окупованому Луганську, Марина Корнет навчається на прокурора в Національному університеті "Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого".

Також з'явилася інформація про те, що вона зникла з університету, після того як у ЗМІ оприлюднили її біографію.

Марина Корнет перестала з'являтися на заняттях, відключила телефон і видалила сторінку з соцмереж. Повідомляється, що до вузу дівчина вступила влітку 2014 року. Вона вчиться в інституті прокуратури на бюджеті, але стипендії не отримує, а в минулому році мала академічну заборгованість. Де зараз знаходиться Марина Корнет, невідомо.