Тука: Путінську Росію чекає доля нацистської Німеччини

STYLERLIFE        21.09.2016 - 21:59
Фото: На Путіна чекає доля Гітлера (globalresearch.ca)
Фото: На Путіна чекає доля Гітлера (globalresearch.ca)

"Знайшовся чоловік, який, заграючи імперськими настроями свого народу, не знайшов нічого кращого, як ввести ідеологію повернення до імперського мислення"

У нинішніх соціально-економічних умовах Росію очікують незворотні процеси. Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Лою в інтерв'ю журналу "Країна".

Зокрема, екс-губернатор Луганщини зазначив, що ситуація в путінській Росії нагадує період Німеччини 1929-33 років.

"Є приклади в історії, коли саме персона своїми діями сприяла величезним тектонічним змінам. Гітлер, наприклад. Фігура, яка скористалася кризовою ситуацією в Німеччині, запропонувала німцям начебто прості і ясні шляхи подолання цієї кризи. Після Першої світової війни німецька "імперія" відчувала страшенну образу, як би ляпас від світу - поразку у війні, втрата територій, заборона мати армію. Скажена економічна криза. Росія, яку отримав Путін, дуже нагадує тодішню Німеччину. На розсуд імперців, втрачено великі території, які вони вважають своїми - Україна, Білорусь, Казахстан. Тоді теж була шалена економічна криза. Знайшовся чоловік, який, заграючи цими імперськими настроями свого народу, не знайшов нічого кращого, як ввести ідеологію повернення до імперського мислення", - підкреслив Тука.

До речі, Путін "всерйоз побоюється" нестабільності і заворушень в Росії.

Теги: путин
On Top