RU

Тука заявив про цинічні порушення і "кидалово" на довиборах на Луганщині

Тука заявив про цинічні порушення і "кидалово" на довиборах на Луганщині Фото: Георгій Лою (glavnoe.ua)

Заступник міністра повідомив, що на виборчих дільницях змінюють членів виборчих комісій

Заступник міністра окупованих територій Георгій Лою заявив про цинічні порушення, які проходять на довиборах до парламенту відбуваються в Луганській області.

Про це чиновник повідомив в Facebook.

“На мою думку, цинічні події відбуваються на Луганщині. Дядько за підробленою довіреністю змінив в добу близько 50 членів виборчих комісій. Найсмішніше полягає в тому, що зроблено це від імені БПП. І кричав "рятуйте, зрада!" саме "обласний лідер БПП" - кандидат в депутати! Кидали кинули свого "кандидата". Використали і кинули. На мою думку, на користь Шлакоблоку", — написав Лою.

Крім того, Лою переконаний, що покарання за порушення на виборах не буде.

"Отже, чи варто взагалі державі проводити такий, досить дорогий, цирк під назвою "вибори"?", - додав заступник міністра.

До речі, Лою вважає, що силовики заробляють на контрабанді в АТО.