"Турбулентність" нагорі": російський політик розповів про дії Путіна після президентських виборів

"Турбулентність" нагорі": російський політик розповів про дії Путіна після президентських виборів
Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

За його словами, в рядах російської політичної еліти різко загостриться боротьба за владу

Російський політик, президент Загальноросійського громадського руху "Союз Правих Сил" Леонід Гозман розповів, яка доля може спіткати Путіна після президентських виборів у Росії в цьому році. Про це Гозман заявив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Він звернув увагу, що після перемоги на виборах у цьому році, Путін не зможе стати президентом ще раз, адже за Конституцією - це останній термін (до 2024 року).

"Далі у Володимира Володимировича кілька можливих рішень. Перший варіант: можна спробувати піти на вільні вибори, але він на це не погодиться. Другий: спробувати знайти місцеблюстителя, відійти на 6 років, повернутися на президентську посаду. Це пізно. Йому в 2030 році буде 78 – запізно. Третій: шукати наступника, який буде намісником, а реальним президентом після нього. Четвертий: міняти Конституцію таким чином, щоб зберегти за собою владу", - розповів Гозман.

Леонід підкреслив, що після виборів різко зросте "турбулентність" нагорі (в Кремлі).

"За яким із двох останніх шляхів доведеться піти питання. Але турбулентність зросте. Оточення почне йому пропонувати різні ідеї зміни Конституції, різних людей на позицію наступника", - говорить політик.

За його словами, в рядах російської політичної еліти різко загостриться боротьба за владу.

"чи Призведе це до розколу, якщо під цим розуміти бунт проти нього? Мені здається, що ні. В еліту проходив негативний відбір, туди давно не беруть сильно розумних, людей з почуттям власної гідності. Бунт у верхах мені видається малоймовірним, а загострення боротьби - ймовірний сценарій", - вважає Гозман.

Нагадаємо, що Леонід Гозман розповів, чому персональні санкційні списки США для "політичної еліти" РФ несуть загрозу для Путіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся