ua en ru

"Важко хворіла": 72-річна пенсіонерка підпалила себе у власній квартирі

"Важко хворіла": 72-річна пенсіонерка підпалила себе у власній квартирі Фото: (facebook.com/PoliceKremenchugregion)

Мешканка Кременчука вчинила акт самоспалення через страждання

Жахлива трагедія сталася у Кременчуці у четвер, 26 квітня. Літня жінка віком 72 роки підпалила себе у власній квартирі. Про це інформує видання Gazeta.ua, посилаючись на прес-службу Національної поліції Кременчуцького району.

“Сусіди розповіли, що горить квартира на другому поверсі, в якій проживає пенсіонерка. На дивані у вогні пожежники знайшли жінку, у якої обгоріло 50 відсотків тіла – опіки 2 та 3 рівня. Потерпілу швидка допомога відвезла в опіковий центр районної лікарні, де вона померла 27 квітня. Жінка давно хворіла і мала проблеми з ногами. За попередньою інформацією, вона сама себе спалила, бо давно і важко хворіла", – повідомила Анна Васенко, прес-секретар міської поліції Кременчука.

Нагадаємо, раніше в столиці Азербайджану сталася пожежа у висотному будинку, яке раніше називалося Trump Tower. Осередок займання знаходився на верхніх поверхах висотки. Завдяки злагодженим діям пожежних, вогонь вдалося швидко загасити.

Будівля заввишки 130 метрів, є однією з п'яти найвищих споруд Азербайджану. Раніше вона називалася Trump Tower. Однак, у 2016 році після обрання Дональда Трампа президентом США, цю назву з будівлі прибрали.