ru ua

Важко хвора мати кримського політв'язня просить попрощатися з сином

Важко хвора мати кримського політв'язня просить попрощатися з сином Ахтем Чийгоз (Колаж РБК-Україна)

Єдине бажання матері кримчанина - побачити сина

Мати політв'язня Ахтема Чийгоза просить дозволу окупаційної влади Криму попрощатися з сином. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров Facebook і зняв відеозвернення. Жінці колять знеболювальне кожен день і вона вже не встає з ліжка.

"Разом з дочкою відвідали батьків Ахтема Чийгоза. Незважаючи на дуже важкий стан, Аліє тата погодилася сказати кілька слів. Зейтулла ага теж був поруч. Найбільше вони хочуть, щоб Ахтему дали можливість побачитись з мамою. "Хоч на хвилину...", "хоч одним оком побачити сина...", "Батьківщину ні на що не проміняю...", "все життя пройшло в боротьбі...", "ми ні про що не шкодуємо..." - кажуть батьки. Дуже хочеться крикнути нинішньої влади Криму: "Нелюди, дайте можливість Ахтему попрощатися з мамою!", - написав Він на сторінці.

Відео з Facebook/Ilmi Umerov

Нагадаємо, що Чийгоз був затриманий в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Йому інкримінують організацію масових заворушень.

Читайте такожак в мережі показали "елітний" пансіонат Криму.