U-16: юні баскетболістки України розбили Македонію у драматичному поєдинку

U-16: юні баскетболістки України розбили Македонію у драматичному поєдинку Фото: Момент матчу Україна-Македонія (news.ukrbasket.net)

Зіркою гри знову стала Жанна Джунь, яка заробила в поєдинку 21 очко для своєї команди

Жіноча збірна України U-16 у суботу, 13 серпня, на Чемпіонаті Європи перемогла команду з Македонії з рахунком 65:37. Про це повідомляє сайт Новини баскетболу.

Матч розпочався для українок невдачею – на двадцятій секунді дівчата пропустили кидок суперниць, а потім їм влаштували жорсткий пресинг. Час минав, балканки продовжували забивати, поки Жанна Джунь не реалізувала триочковий. У другій десятихвилинці збірну України як підмінили – вже на сьомій хвилині вона скоротила відставання від македонок до двох очок (16:18).

Після перерви українки також не дали суперницям ліквідувати відставання, і хоча не змогли завершити матч красиво, з перевагою в 30 очок (за п'ять секунд до фіналу пропустили двохочковий м'яч), матч завершився в їх користь.

Жанна Джунь стала найрезультативнішим учасником гри – на її рахунку 21 очко і сім підбирань.

Завтра, 14 серпня, у матчі за 13-е місце Чемпіонату Європи українок чекає зустріч зі збірною Болгарії.

Як повідомлялося, 10 серпня українки перемогли команду Ісландії.