ua en ru

"У мене з'явилася третя дитина": Мосійчук розповів, як "намагається повернутися до життя"

"У мене з'явилася третя дитина": Мосійчук розповів, як "намагається повернутися до життя" Фото: Ігор Мосійчук (Чекменьов Олександр/УНІАН)

За словами політика, про сім'ю загиблого охоронця він буде дбати все життя

Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук, на якого нещодавно було скоєно замах, розповів, що поступово повертається до життя, передає "112 Україна".

"Я відчуваю себе стабільно, проходжу лікування, уражена права сторона тіла - нога, рука, плече. З мене витягли від 30 до 40 вражаючих елементів, п'ять ще залишається в тілі...Намагаюся повернутися до життя", - розповів нардеп.

"Після смерті Руслана (загинув при вибуху охоронець Мосійчука. - Ред.) У мене з'явився третій дитина - його дочка. Дружина Руслана не вагітна, в сюжеті трохи перекручена інформація. Ми спілкуємося з його родиною, мої помічники займалися похоронами Руслана. Я на все життя вдячний йому і його родині і буду все життя нею займатися, поки сам живий", - заявив Мосійчук.

Відео: Мосійчук в лікарні (YouTube/112)

Нагадаємо, що помічник і охоронець Мосійчука Руслан Кушнір, який загинув в результаті вибуху в Києві 25 жовтня, був штатним працівником Нацполиции і працював з народним депутатом лише місяць.

Читайте також Мосійчук відверто розповів про свій стан після вибуху.