ru ua

Вбита в Кропивницькому дівчинка була "розумницею, красунею та відмінницею" – директор школи

Вбита в Кропивницькому дівчинка була "розумницею, красунею та відмінницею" – директор школи Фото: Тіло дівчинки знайшли в лісі (РБК-Україна)

Катя не пропускала занять без причини і добре вчилася

12-річна Катерина Добродій, яку знайшли вбитою у лісосмузі під Кропивницьким, була старанною ученицею, яку любили педагоги. Про це розповів директор школи №14, в якій навчалася Катя, передає "КП в Україні".

У вбивстві дівчинки підозрюють її матір. Повідомлялося, що жінка розлютилася нібито через відмову дочки йти до школи, і в нападі люті завдала їй удар кухонною сокирою.

Однак директор стверджує, що Катя завжди йшла на уроки охоче і взагалі вона– розумниця, красуня і відмінниця. Таким дітям зазвичай дають звання "гордість школи".

"Дитина позитивний, для якого дев'ятка - це була найнижча оцінка. Неконфліктна, доброзичлива, розумна. У школі проблем не було. Тижні три тому виступала перед батьками на лекторії. Напередодні перед зникненням на останньому уроці отримала 11 балів. Катя хотіла вчитися, їй це подобалося. Загалом, дитина, з якою вчителям хочеться працювати", - сказав директор школи Олександр Саржевський.

"За навчальний рік Катя могла пропустити максимум 4-5 уроків. Але всі ми вболіваємо тієї ж застудою, бувають особисті обставини", - додав він.

Бабуся дівчинки стверджує, що мати була сувора до дочки, але в школі такого не помічали.

"Мама в цьому навчальному році двічі була на батьківських зборах, цікавилася життям своєї дитини. Хороша сім'я, тато, сестричка..." – зазначив директор.

Журналісти змогли додзвонитись до батька дівчинки.

"Так, Катю дійсно знайшли мертвою. Вона була дуже хорошою дівчинкою. Завтра похорон. Більше ніяких запитань не ставте..." – відповів чоловік.

Раніше лікарі повідомили жахливі деталі про матір, зарубившей сокирою дочка.