Поділити дорогу чесно: Учасники велоакції в Києві прийшли до "сусідів" по трасі

Учасники велоакції в Києві прийшли до "сусідів" по трасі
Фото: Велопробіг в Києві

Столичні велосипедисти виступили за обмеження швидкості на дорогах міста

Столичні велосипедисти і мотоциклісти вийшли на вулиці столиці з плакатами і прапорами, вимагаючи поважати їх права та правила дорожнього руху. З цим же закликом вони зверталися до автовласникам. Про це в Facebook повідомила Асоціація велосипедистів України.

"Нам потрібно поділити дорогу між усіма учасниками руху рівноцінно. Щоб було комфортно і автомобілістам, і мотоциклісту, і велосипедисту. Для велосипедиста насамперед повинна бути облаштована велосипедна смуга",– заявив координатор акції Вадим Денисенко.

За словами велосипедистів, оскільки смуги руху на столичних дорогах дуже широкі, автомобілі їдуть дуже швидко і не помічають велосипедистів на дорозі. Тому велоактівісти просять влади обмежити швидкість руху в місті до 50 кілометрів на годину.

Учасники велоакції в Києві прийшли до "сусідів" по трасіУчасники велоакції в Києві прийшли до "сусідів" по трасіУчасники велоакції в Києві прийшли до "сусідів" по трасі

Нагадаємо, Святослав Вакарчук подарував курсантам київського військового ліцею гірські велосипеди.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся