ru ua

Підручник для третьокласників назвали інструментом гібридної війни

Підручник для третьокласників назвали інструментом гібридної війни Фото: Нова програма Міносвіти не дійшла до підручника російської мови (what.in.ua)

Дивні постулати в підручнику з російської мови обурили батьків

Підручник з російської мови для третього класу розповідає юним українцям про російський прапор і герб, а також називає російську та українську мови спорідненими. Про це у своєму Facebook написала киянка Тетяна Мельничук.

"54 школа, місто Київ. Підручник моєї дитини. Братський патріотизм як елемент гібридної війни. Якщо до цього я намагалася спокійно ставитися до того, що там просто будуть додатково вивчати російську, то такого... я не очікувала. Немає слів для того, щоб описати моє обурення", - пише жінка.

За її словами, вона вже повідомила про школу офіційному відмову від такого вивчення мови.

У коментарях до запису Мельничук їй радять звернутися з заявою в СБУ і підкреслюють, що скандальний підручник був надрукований ще в 2013 році. Його написали у співавторстві Тетяна Полякова, Олена Самонова і Статівка Валентина.

А тим часом у самопроголошеній ДНР випустили власні підручники з української мови, повністю позбавлені української символіки.