ua en ru

Учениця київської школи поїде в NASA після перемоги на конкурсі партії "Основа"

Учениця київської школи поїде в NASA після перемоги на конкурсі партії "Основа" Фото: Андрій Ніколаєнко та Валерія Перкалева (прес-служба)

В організації конкурсу брав участь перший український космонавт Леонід Каденюк

Київська школярка Валерія Перкалева — переможець конкурсу "Моя Основна космічна мрія", раніше проведеного партією "Основа", вилетіла до США, де побуває в головному американському центрі аеронавтики NASA і ознайомитися з останніми досягненнями в цій області. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Конкурс, який ми організували, називається "Моя Основна космічна мрія“. І сьогодні ми з великою радістю допомагаємо нашій переможниці реалізувати її мрію про космос. Але, що дуже важливо — ми, дорослі і серйозні люди, теж вчимося того, що не можна забувати про такі мрії. Про це нам весь час нагадував і наш перший космонавт Леонід Каденюк, який разом з нами організував цей конкурс", - сказав глава партії "Основа" Андрій Ніколаєнко, який приїхав підтримати переможницю перед відльотом.

Більш того, політик упевнений, що результатом поїздки стануть нові досягнення Валерії, а також віра однолітків дівчини та всієї молоді України у те, що наша країна є космічною державою. І, незважаючи на всі прагнення виставити інші пріоритети в структурі економіки, Україна залишається високотехнологічною країною.

"Космос — це, однозначно, та область, в якій ми повинні і будемо пишатися. Переконаний, що саме за освоєнням космосу — майбутнє світу. Звичайно, в наших мріях, можливо, менше романтизму і дитячого захоплення. Але зате ми, люди справи, точно знаємо, що космос для України не повинен стати втраченої сферою знань", - підкреслив він.

Також голова партії "Основа" висловив свою думку про потенціал України у космічній галузі.

"Наша країна талановита дітьми, молоддю, перед нами прекрасне майбутнє. Завдання дорослих — допомагати дітям реалізовувати свої мрії, давати їм можливості для розвитку. Для підвищення космічного потенціалу України слід спрямувати зусилля на підготовку кваліфікованих фахівців. І обов'язково забезпечити їм можливість створювати космічні кораблі в Україні", - сказав Ніколаєнко.

До речі, американське космічне агентство NASA збирається в 2020 році відправити на Марс міні-вертоліт.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів (video.rbc.ua)