ua en ru

На удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квитки

На удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квитки Фото: Кондуктор Вадим Римар (facebook.com/kievtypical)

Працівник вірить, що його спосіб приносить удачу пасажирам

У Києві нагородили кондуктора, який придумав свій авторський спосіб компостувати квитки. Вадим Римар став знаменитий завдяки своєму незвичайному компостеру у формі чотирилистої конюшини. Він отримав почесну грамоту від підприємства "Київпастранс". Про це повідомили на сторінці "Типовий Київ" в Facebook.

"Керівництво "Київпастрансу" вирішило нагородити кондуктора автобуса №118, який став відомий завдяки своєму незвичайному компостеру у формі чотирилистої конюшини", - сказано в повідомленні.

Вадим вірить, що його спосіб компостування талонів приносить удачу людям.

"Вадим Римар одного разу вирішив змінити звичайний компостер на фігурний, вирізавши штамп щасливого чотирьохлистника. Він вірить, що таким чином він приносить своїм пасажирам удачу на весь день", - написали на сторінці.

На удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квитки

Скріншот (facebook.com/kievtypica)

В коментарях люди опублікували фотографії закомпостованих талонів від цього кондуктора.

На удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квиткиНа удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квиткиНа удачу: у Києві нагородили кондуктора, який креативно компостував квиткиСкріншот коментарів (facebook.com/kievtypical)

Нагадаємо. що у мережі обговорюють поведінку водія київського трамвая.