ua en ru

"Вдарила по голові": мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитини

"Вдарила по голові": мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитини Фото: Постраждала дівчинка (Сергій Радченко/Facebook)

Дитина перебуває в лікарні зі струсом мозку

Мати 11-річної дівчинки Вікторія Гогунець з міста Ватутіне звинувачує вчительку хореографії у побитті її дитини. Про це на сторінці в Facebook повідомив Сергій Радченко. Викладач всі звинувачення заперечує.

"Вікторія Гогунець з Ватутіного звинувачує хореографа приватної школи танців у побитті її 11-річної доньки. Під час уроку викладачка нібито вдарила дівчинку по голові. Та тепер лежить у лікарні зі струсом мозку та зниженням слуху. Вчитель звинувачення відкидає. Каже, не била, а посунула. Вихованиця неправильно виконувала рухи. Наразі правоохоронці чекають на висновки судмедекспертизи.", - написав Радченко.

"Вдарила по голові": мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитини"Вдарила по голові": мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитиниСкріншот (Сергій Радченко/Facebook)

В коментарях написали, що ім'я викладача Очкасова Ольга Олегівна, вона уродженка Росії і не любить українських дітей.

"Вдарила по голові": мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитиниСкріншот коментарів (Сергій Радченко/Facebook)

Читайте також як у херсонській школі мати дитину жорстоко побила чужих дітей (відео).