ua en ru

"Поїде без вас": українці, які застряглі в Єгипті, розповіли про новий скандал

"Поїде без вас": українці, які застряглі в Єгипті, розповіли про новий скандал Фото: українці застрягли в Єгипті (facebook.com/groups/govarta1)

Представник туристичного оператора "кудись зник"

Застрягли в аеропорту Єгипту українці розповіли про те, що в аеропорту їм видали квитки на неіснуючий рейс. Про це повідомила одна з потерпілих під ім'ям Анна, передають "Факти".

"...коли в 16.00 нарешті приїхав автобус, який мав везти нас в аеропорт, мені й кільком іншим туристам було оголошено, що ми... повинні заплатити по 40 доларів! Мовляв, це плата за те, що ми "продовжили своє проживання в готелі". Ми остовпіли", - сказала вона.

Закінчилася ситуації, за словами туристки, справжнім скандалом, після якого її все таки "спромоглися пустити в автобус". Окрім того, за її словами, представник туристичного оператора "кудись зник".

"Я взагалі не заходила в номер з десятої години ранку! За що я маю платити? Менеджер (наскільки я зрозуміла, це був співробітник туркомпанії) не здавався: "Якщо не заплатите, автобус в аеропорт поїде без вас!" Закрив перед нами двері автобуса. Це був якийсь кошмар", - уточнила вона.

Більш того, Ганна розповіла, кому з туристів було "найважче".

"Замучені і втомлені, ми сподівалися, що ось-ось полетимо. Особливо важко довелося туристам, які були з маленькими дітьми. Уявіть, спочатку дітей будили в три години ночі, потім о п'ятій ранку, потім в дев'ять... Але на цьому проблеми не закінчилися. Коли ми дісталися до аеропорту нам видали квитки на неіснуючий рейс", - підкреслила дівчина.

Згідно оновленої інформації, туристи повинні відправитися в Україну в 21:00 за київським часом.

Відео: українці застрягли в аеропорту Єгипту (Youtube.com/Украинская правда)

До речі, більше 200 українських туристів застрягли в аеропорту в Єгипті. На даний момент вони очікують повернення в Україну у готелі, є інформація, що за ними вже відправили літак, повідомив начальник управління департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.