ua en ru

Кримінальний злочин: нова директор школи в окупованому Сімферополі перебуває в розшуку

Кримінальний злочин: нова директор школи в окупованому Сімферополі перебуває в розшуку Фото: Школа в Сімферополі (school44.site)

Поліція України повідомила деталі

Нового директора школи в окупованому Сімферополі розшукує поліція України. Призначена на початку лютого на посаду керівника школи №44 ім. Аліме Абденанової в мікрорайоні Фонтани Гульнара Муртазаєва перебуває в розшуку у кримінальній справі. Жінка підозрюється в шахрайстві. Про це свідчить запис на сайті Міністерства внутрішніх справ України в розділі "Розшук". Інформацію підтвердили виданню "Крим.Реалії" у відділі комунікації головного управління Національної поліції у Києві.

"У відповідності з рішенням Шевченківського районного суду Києва, суддя дав дозвіл на затримання громадянки Муртазаевої з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", – повідомили в поліції.

Кримінальний злочин: нова директор школи в окупованому Сімферополі перебуває в розшуку

Фото: Розшук (wanted.mvs.gov.ua)

На сайті Національної поліції опублікована фотографія жінки, схожої на зняту на відео в сюжеті про призначення на посаду директора школи в анексованому Криму, в Сімферополі, Гульнару Муртазаєву.

Журналісти видання зв'язалися з Гульнарою Муртазаєвої, однак вона заявила, що про розшук нічого не знає і відмовилася надати подальші коментарі.

Підконтрольне Росії уряд Криму 1 вересня 2017 року відкрило в мікрорайоні Фонтани (Сімферополь) середню загальноосвітню школу №44, названу на честь кримчанки Аліме Абденнановой.

Новим директором школи Гульнара Муртазаєва була представлена 5 лютого 2018 року. У підконтрольних окупантам кримських ЗМІ повідомляється, що кандидата одноголосно затвердила атестаційна комісія. Раніше школу очолювала Елеонора Акімова, яка залишається заступником директора.

Кримінальний злочин: нова директор школи в окупованому Сімферополі перебуває в розшуку

Скріншот сайту (school44.site)

До речі, у Криму показали торжество "російських нанотехнологій".