"Загроза біля наших кордонів": на росТБ влаштували переполох через українські ракети

"Загроза біля наших кордонів": на росТБ влаштували переполох через українські ракети
Фото: Крилата ракета (facebook.com/oleksandr.turchynov)

Успішне випробування крилатої ракети змусило пропагандистів турбуватися

У Росії занепокоїлися успішним випробуванням першої крилатої ракети в Україні, назвавши її "загрозою" біля кордонів Федерації. Про це заявила ведуча пропагандистського шоу "60 хвилин" на телеканалі "Россия 24".

"Про нову ракетну загрозу прямо біля наших кордонів – це не КНДР. Україна вперше за свою новітню історію, таку зворушливу і трепетну, випробувала нову крилату ракету", - заявила ведуча шоу.

Вона процитувала слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова про те, що це випробування стало першим кроком на шляху відновлення українських ракетних військ.

Відео: Пропагандистська програма на ростб (YouTube/Сила Слова)

"Спрямована проти агресора, тобто проти нас з вами. Тут би нам, звичайно, скликати термінове засідання Ради безпеки ООН, але є проблема важливіша", - зазначила ведуча росТБ.

Раніше повідомлялося, що в Україні провели перші випробування вітчизняної крилатої ракети.

"Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії згідно з Будапештським меморандумом, на озброєнні Збройних сил України не залишилося жодної крилатої ракети. Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, у відповідності з яким наші Збройні сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі", - заявив Турчинов, зазначивши, що ракетні комплекси такого класу "є важливим чинником стримування агресора".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся