"Загроза національній безпеці": у Мінкульті додали в "чорний список" російських діячів культури

"Загроза національній безпеці": у Мінкульті додали в "чорний список" російських діячів культури
Колаж РБК-Україна

У "чорному списку" Мінкульту вже числяться понад 140 російських артистів

Міністерство культури внесли у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці актора і режисера Володимира Меньшова і поета-пісняра Іллі Рєзніка. Про це сказано в указі відомства від 30 січня.

"Оновити список осіб, які створюють загрозу національній безпеці, доповнивши його особами Ілля Рєзнік Рахмиэлевич, Меньшов Володимир Валентинович", - сказано в повідомленні Мінкульту.

3 серпня 2017 року Ілля Рєзнік потрапив у базу сайту "Миротворець" за поїздку в аннексированный Крим і "заперечення російської агресії".

"Загроза національній безпеці": у Мінкульті додали в "чорний список" російських діячів культуриФото: Ілля Рєзнік (РИА Новости)

Меньшов відкрито підтримував приєднання Криму до Росії, з-за чого в березні 2016 року СБУ заборонила Меньшову в'їзд в країну строком на 5 років.

"Загроза національній безпеці": у Мінкульті додали в "чорний список" російських діячів культуриФото: Володимир Меньшов (russianlook.com)

У "чорному списку" Мінкульту вже числяться понад 140 російських артистів, яким заборонений в'їзд на Україну. Серед них музиканти Олександр Розенбаум, Сергій Пєнкін, Микола Расторгуєв, актори Олег Табаков, Валентина Тализіна, Валентина Теличкина, Наталія Варлей, співаки Лев Лещенко, Йосип Кобзон, а також кінорежисер Микита Міхалков.

Чорний список Міністерства культури України (поповнюється з 2015 року) - перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, складений Міністерством культури на підставі даних Служби безпеки.

Перебування особи у цьому списку означає введення в дію проти нього певних обмежень.

Нагадаємо, що Ілля Рєзнік написав молитву до останнього монарха Росії імператора Миколі II.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся