ua en ru

"Україна покаже, де українська земля": Ярош розповів, що буде після звільнення Донбасу та Криму

"Україна покаже, де українська земля": Ярош розповів, що буде після звільнення Донбасу та Криму Фото: Дмитро Ярош (acebook.com/aratta.uda)

Ярош вважає, що звільнення Донбасу не стане остаточною перемогою

Командир Української добровольчої армії, екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що після звільнення Донбасу та Криму Україна може претендувати на ряд регіонів, що входять до складу РФ. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ZIK.

"Перемога буде. У даній конкретній ситуації, якщо ми торкаємося Донбасу, це, звичайно, звільнення території та її зачистка від всякого деструктивного антидержавного елементу, який зі зброєю в руках воює проти нас. Бандитське підпілля - воно ж все одно буде зберігатися, на це потрібен час, навіть після звільнення територій", - сказав Ярош.

Про звільнення Донбасу (відео: youtube.com/Телеканал ZIK)

При цьому він додав, що звільнення Донбасу не стане остаточною перемогою.

"Це повернення Криму, безумовно. Без цього перемоги не може бути. Ну хоча б в межі тієї держави, в якій ми жили до 2014 року, повернути наші території. А потім ми подумаємо, там вже інший час, там молодь у нас. Кубань, Дон, Воронезька область... Російські ж політики галочку поставили на Крим, "тепер це російська земля". Ну, такі галочки ми можемо теж розставити. Україна має потенціал показати, де українська земля. Всьому свій час під сонцем", - заявив Ярош.

Нагадаємо, лідер "Правого сектора" відповів Путіну на пропозицію передати військові кораблі з Криму.