"Україна, вперед": Порошенко привітав паралімпійську збірну з третім "золотом"

"Україна, вперед": Порошенко привітав паралімпійську збірну з третім "золотом" Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Україна піднялася на третє місце в медальному заліку Ігор 2018 в Південній Кореї

Президент Петро Порошенко зворушливо привітав паралімпійську збірну України з третьою золотою медаллю на Паралімпіаді в Пхенчхані. Голова країни опублікував привітання на Facebook-сторінці.

"Вітаю Ігоря Рептюха і всю паралімпійську збірну з "золотом"! Ігор став чемпіоном у лижній гонці на 20 кілометрів. Україно, вперед!" - сказано в повідомленні на Facebook.

"Україна, вперед": Порошенко привітав паралімпійську збірну з третім "золотом"Скріншот (facebook.com/petroporoshenko)

Зазначимо, що у третій день Паралімпіади в Пхенчхані збірна України поповнила скарбничку медалей трьома нагородами: золота медаль у лижника Ігоря Рептюха, який переміг у гонці на 20 км. Оксана Шишкова завоювала срібну медаль у гонці на 15 км, Людмила Ляшенко принесла Україні "бронзу".

Нагадаємо, що Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль для збірної України на XII Паралімпійських іграх в Пхенчхані, в Південній Кореї.

Україна відносно недавно приймає участь в Олімпійських Іграх, але нам вже є чим пишатися. Styler представляє найбільш знаменитих українських переможців Олімпіади (відео: STYLER.rbc.ua)