В Україні хочуть скасувати вихідний 2 травня

Вівторок 28 березня 2017 14:58
В Україні хочуть скасувати вихідний 2 травня
Фото: Рада може скасувати вихідний 2 травня

Інші свята депутати поки що не чіпають

Комітет Верховної Ради з соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував зробити 2 травня робочим днем. Про це свідчить порівняльна таблиця законопроекту №1658 (проект Трудового кодексу), який готується до другого читання.

Як пише видання LB.ua, поправку подали депутати Олександр Дроздик, Сергій Драюк і перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук. Таким чином, парламентарі пропонують залишити вихідним днем тільки 1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих. А от 9 травня і 8 березня у комітеті вирішили залишити вихідними.

Нагадаємо, що зараз в Україні 11 державних свят (12 вихідних, так як День праці відзначається два дні). Якщо свято випадає на вихідний день, то українці відпочивають і на наступний робочий день. Крім того, є два святкових цикли - новорічний і травневий, кожен з яких може тривати до тижня.

Раніше директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович підготував законопроект, в якому запропонував декомунізувати Міжнародний жіночий день 8 березня, а також 1 і 9 травня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся