В Україні в грудні може з'явитися ще одне свято

STYLERLIFE        17.11.2016 - 20:02
Фото: 1 грудня відбувся Всеукраїнський референдум (joinfo.ua)
Фото: 1 грудня відбувся Всеукраїнський референдум (joinfo.ua)

1 грудня суспільство свідомо відповіло на питання про незалежність України

Народні депутати пропонують встановити святковим днем 1 грудня, коли у 1991 році відбувся референдум про проголошення незалежності України. Про це заявив нардеп Віктор Кривенко.

Під час брифінгу парламентарій нагадав, що 1 грудня 1991 року український народ на референдумі абсолютною більшістю висловився в підтримку незалежності України, і "назавжди сказав своє слово, що Україна буде незалежною".

Кривенко також зазначив, що разом з колегою Павлом Кишкарем зареєстрував у парламенті проект постанови про відзначення цього дня.

"Визначення його як святковим, не вихідним днем", - додав політик.

Підкреслив необхідність зміцнення в свідомості українського суспільства важливості і значущості 1 грудня і депутат Рефат Чубаров.

"Саме 1 грудня українське суспільство свідомо відповіло на питання про незалежність Української держави", - сказав він.

Чубаров наголосив, що "саме те, що 1 грудня 1991 року Крим також увійшов до числа територій, і не було жодної території в Україні, яка б сказала "ні", - це і дозволило далі нам зміцнювати українську державність і на кримській землі".

До речі, Styler зібрав перелік всіх державних свят наступного року, офіційні вихідні дні 2017 для українців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся