ua en ru

В Україні створять Експертну раду для боротьби з порнографією

В Україні створять Експертну раду для боротьби з порнографією Фото: Дитина за комп'ютером

Міністерство культури України розробляє раду із захисту суспільної моралі

Міністерство культури України прийняло рішення створити та затвердити персональний склад Експертної ради з питань захисту суспільної моралі. Метою ради стане розробка критеріїв віднесення продукції до такої, що має порнографічний характер.

Рішення було прийняте на нараді представників Міністерства культури, керівників національних творчих спілок, а також представників Міністерства фінансів і Державного комітету телебачення та радіомовлення, передає "Сегодня".

"Міністерство культури розглядає необхідність розробити порядок фінансування діяльності творчих спілок, на які покладено здійснення цього контролю, адже вимагаючи здійснення цієї функції ми повинні й забезпечувати її здійснення. Однак, на жаль, з державного бюджету ми можемо фінансувати тільки національні союзи, а цей контроль покладено на всі союзи і питання потребує вирішення. Необхідно також з'ясувати, чи готові спілки виконувати функцію контролю за суспільною мораллю і які їм потрібні механізми для здійснення цієї функції", – повідомила перший заступник міністра культури Світлана Фоменко.

До речі, Україна потрапила у групу "відносної свободи" рейтингу цензури в інтернеті.