ru ua

В Україні введуть "уроки тверезості" для школярів

В Україні введуть "уроки тверезості" для школярів В Україні введуть "уроки тверезості" для школярів (Колаж РБК-Україна)

Школярів навчатимуть, як не потрапити в полон "зеленого змія"

У школах Івано-Франківська з вересня для учнів будуть проводити "уроки тверезості". Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Вежа".

Під час уроків підліткам будуть розповідати про пагубний вплив алкоголю, переваги тверезого способу життя. Викладачі (ними будуть духовні наставники та активісти) будуть говорити про тверезість і алкоголь як на власному прикладі, так і розповідати історії успішних людей.

Ініціаторами просвітницького курсу в школах виступив Департамент молоді та спорту. З початку року представники департаменту та активісти ведуть посилену діяльність проти дитячого алкоголізму. Організували робочу групу, яка перевіряє місцеві магазини на предмет продажу неповнолітнім спиртного. Вже виявили низку таких "точок". Усі адреси маркетів і імена їх власників оприлюднюють в соціальних мережах.

Відео: Школярам розкажуть про алкоголь і тверезість (youtube.com/TRCVezha)

"Особливу небезпеку алкоголь представляє для дитячого організму, який тільки формується. Тому спиртне може завдати непоправної шкоди. Прийом міцних напоїв викликає серйозні порушення психіки і швидко викликає особисту деградацію. Дитячий алкоголізм найчастіше діагностується у віці 10-14 років. Сильні токсини буквально отруюють організм і викликають звикання. Тому вкрай важливо попередити ранній алкоголізм, ніж боротися з його наслідками", - кажуть активісти.

До речі, українці пропонують встановити День тверезого Києва.