Українець не дав росіянину шансу на перемогу в півфіналі тенісного турніру в Сеулі

Українець не дав росіянину шансу на перемогу в півфіналі тенісного турніру в Сеулі Фото: Сергій Стаховський (olamsport.com)

Стаховський ефектно обіграв тенісиста з Росії, тим самим забезпечивши собі місце у фіналі

Український тенісист Сергій Стаховський став переможцем півфіналу міжнародного турніру ATP Challenger Seoul, обігравши росіянина Олександра Кудрявцева.

У двох сетах українець виграв зі значною перевагою - 6:2, 6:4, поєдинок тривав 57 хвилин.

Як повідомляє "Оглядач", Стаховний вийшов у фінал і тепер претендує на призовий фонд у 100 тисяч доларів. Він став першим українцем, який битиметься у фіналі цього турніру, його суперником стане тенісист з Тайваню Лу Яньсунь. Фінал

До речі, українські синхроністки стали кращими на чемпіонаті Європи.