Українець вступив до 10 вузів США, але вибрав навчання з дочкою Обами

Українець вступив до 10 вузів США, але вибрав навчання з дочкою Обами
Фото: Георгій Солодко (facebook.com/georgiy.solodko.1)

Випускник столичного ліцею довів, що стати студентом престижного університету можливо

Українець Георгій Солодко поступив відразу в 10 вузів США, але в результаті вибрав той, де вчиться дочка Барака Обами. Тепер випускник Фінансово-правового ліцею навчається в Гарварде на одному курсі з Малією Обамою. Про це пише видання Proman.

Георгій подав документи до 20 університетів США і отримав запрошення в 10 з них. Український випускник довго не міг вибрати між Стенфордом і Гарвардом. В результаті Георгій вирішив вчитися в Гарварді, який надав йому грант у розмірі $300 тис. Ці кошти покривають витрати на проживання, харчування і чотири роки навчання в університеті. А от підручники, участь у наукових конференціях та авіаквитки абітурієнт оплачує годину.

До речі, Георгій - єдиний українець в Гарварді.

"Дізнатися, що я є єдиним українцем на всьому курсі бакалаврату в Гарварді, було сумно і прикро. Мені б хотілося, щоб більше українців відкривав для себе нові країни і нові горизонти, а потім поверталося в країну і працював над її розвитком. Щоб Україна була прикладом, а не антиприкладом для інших держав", - зізнався хлопець.

Українець вступив до 10 вузів США, але вибрав навчання з дочкою Обами

Фото: Георгій Солодко (kp.ua)

"Перше, що потрібно для вступу в топові американські вузи, — це високий середній бал абітурієнта. Він повинен бути не нижче 11,7-11,8 балів за 12-бальною шкалою. Багато хто вважає, що оцінки – це не важливо, що вони не відображають реальний рівень знань і за великим рахунком нічого не значать. Але це не так. Із середнім балом в 6,0 вам не стати студентом Гарварду", - розповів він.

Після закінчення Гарварду українець планує залишитися працювати в США. Однак він не виключає повернення на батьківщину.

"Враховуючи, що багато американські компанії мають філії в Україні, не виключено, що я повернуся в країну і буду працювати в одному з них. Крім того, мене кличуть назад певні волонтерські плани", - додав він.

До речі, найпрестижніший український університет розпустив студентів по домівках.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся