ua en ru

Українець розповів, у скільки обходиться життя на Балі

Українець розповів, у скільки обходиться життя на Балі Фото: Балі (pixabay.com/ru/users/keulefm)

Чоловік переїхав в Індонезію

Українець Денис Гапоненко, який переїхав жити на острів Балі, розповів, скільки йому коштує жизь у вічному літі. Про це повідомляє "Халва".

"Сьогодні я орендую апартаменти за 270 доларів в місяць. За ці гроші, наприклад, можна отримати кімнату на великій і гарній віллі, як в кіно показують. Тут так прийнято - люди знімають величезний особняк і живуть кожен у своїй кімнаті", - повідомив Денис.

За словами українця, кімната в будинку поруч з океаном коштує зовсім недорого.

"Але мене це не влаштовує, тому що там слабка охорона. Я знімаю кімнату в будинку, з гардеробною, балконом і з загальною кухнею. Дуже близько до океану - 2 хвилини на байку. Це важливо, тому що вранці я йду кататися на серфі", - поділився Денис.

Українець розповів, у скільки обходиться життя на БаліУкраїнець розповів, у скільки обходиться життя на БаліФото: Денис Гапоненко (facebook.com/DenisGapone)

За його словами, купувати байк зовсім не потрібно, його можна просто взяти в оренду.

Денис розповів, що вважає українських жінок найгарнішими, саме з ним він і сумує.

"зав'язати Відносини складно. Багато, хто приїжджає сюди, з такими ж проблемами, як і в мене були колись. Смішно, але факт. До того ж туристи – вони на 2 тижні приїхали і поїхали. Всі. Місцеві мешканки? Спочатку – так. Думав, які ж симпатичні дівчата тут. А після закінчення часу все-таки зрозумів, що українки – найкрасивіші. Єдине, що змушує нудьгувати – українки", - сказав він.

Як раніше повідомлялося, Антін Мухарський повідомив, що живе в Європі на 6 євро в день.

Хайп таксі # 7 ваше ставлення до еміграції (відео: РБК-Україна)