Українка випадково виграла неймовірну суму у лотерею в США

Четвер 18 січня 2018 18:05
Українка випадково виграла неймовірну суму у лотерею в США
Колаж РБК-Україна

Жінці продали неправильний квиток

В США 46-річна українка, матір двох дітей, яка проживає в маленькому місті Еджвотер, штат Нью-Джерсі, випадково виграла 5 мільйонів доларів у лотерею. Жінці продали не той квиток. Про це повідомляє USA Today.

Оксана Захарова робила покупки в Мангеттені та вирішила придбати нью-йоркський лотерейний квиток на суму 1 долар. Щоб побачити виграш, квиток потрібно зішкрябати.

Продавець випадково вручив їй квиток на суму 10 доларів, який дає можливість виграти до 5 тисяч доларів на тиждень протягом решти життя переможця.

"Коли продавець вручив мені неправильний квиток, я почувалася погано, тому вирішила просто взяти і купити його. Я взагалі використовувала квиток як закладку протягом кількох тижнів, перш ніж вирішила зішкрябати його", - розповіла українка.

Коли Оксана Захарова нарешті "зішкрябала" квиток, вона не повірила у таку можливість.

"Я ніколи нічого не виграю. Я була впевнена, що квиток підроблений. Доки мене не привели в офіс, я не знала, що це справді трапилося", - відзначила вона.

Українка випадково виграла неймовірну суму у лотерею в США

Фото: Оксана Захарова (NY Lottery/NYS Gaming Commission)

За даними USA Today, віднині впродовж наступних 19 років Оксана Захарова отримуватиме річні виплати розміром 260 тисяч доларів (чисті 172 тисячі доларів) та одну додаткову виплату розміром 60 тисяч доларів (чисті 39 тисяч доларів). Потім їй продовжать виплачувати щорічну чисту виплату розміром 172 тисячі доларів до кінця свого життя.

Українка планує поїхати з сім'єю у відпустку на Багами, а її діти зможуть отримати вищу освіту без кредитів на навчання.

До речі, в Україні з’явилося два нових мільйонера.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся