Українка Світоліна втерла ніс росіянці на престижному тенісному турнірі

Українка Світоліна втерла ніс росіянці на престижному тенісному турнірі Фото: Еліна Світоліна (flickr.com)

У чвертьфіналі українку чекає поєдинок проти лідера посіву Гарбіньє Мугуруси

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA Premier Toray Pan Pacific Open, який проходить в Токіо.

Як повідомляє сайт "Великий теніс України", в матчі другого кола змагань з призовим фондом в $885 тис. Еліна перемогла восьму ракетку турніру росіянку Анастасію Павлюченкову.

У матчі, який тривав 1 годину 39 хвилин, 22-річна українка здобула перемогу з рахунком 7:6, 6:4.

До речі, це перша перемога Світоліної над Павлюченковою у професійній кар'єрі. Рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 2:1 на користь росіянки.

Наступною суперницею Світоліної стане чемпіонка Roland Garros 2016 Гарбіньє Мугуруса з Іспанії.

До речі, Світоліна залишилася в топ-20 кращих тенісисток світу.