Українки не втомлюються завойовувати медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

Українки не втомлюються завойовувати медалі на чемпіонаті Європи з боротьби Фото: Аліна Махыня (facebook.com/olympicua)

Після чотирьох днів змагань наша збірна лідирує за загальною кількістю завойованих медалей, маючи чотири срібних і шість бронзових

У п'ятницю, 11 березня, збірна України по боротьбі здобула ще дві медалі чемпіонату Європи, який проходить в Ризі.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Національного олімпійського комітету, у ваговій категорії до 69 кг "бронза" європейської першості дісталася Аліні Махыне. Також третє місце, але в категорії до 58 кг, посіла Ганна Василенко.

Нагадаємо, днем раніше у категорії до 55 кг бронзова призерка чемпіонату світу Тетяна Кіт дійшла до фіналу, де вона поступилася росіянці Ірині Ологоновой.

Алла Черкасова в найпрестижнішій ваговій категорії до 75 кг, показавши видовищну боротьбу пробилася в втішний фінал, де не залишила шансів польці Дарині Осоці. Зазначимо, що наша спортсменка перемогла суперницю "в суху" - 10:0.

Зазначимо, що після чотирьох днів змагань українська збірна лідирує за загальною кількістю завойованих медалей, маючи чотири срібних і шість бронзових, правда продовжує залишатися без "золота".

Раніше українці завоювали нові медалі чемпіонату Європи з боротьби.