Українська сім'я, яка вдавала у Німеччині сирійських біженців, подала до суд на владу

Українська сім'я, яка вдавала у Німеччині сирійських біженців, подала до суд на владу
Фото: Українці подали в суд на німецьку владу (pixabay.com/AJEL)

Обман розкрився, коли вони почали розповідати людям, як їм вдалося перехитрити відомство

Українська сім'я, видаючи себе за сирійців, отримала статус біженців в ФРН. Німецький суд скасував це рішення після того, як розкрився обман, і тепер громадяни України подали скаргу в суд Німеччини. Про це повідомляє Die Welt.

У вересні 2014 року сім'я приїхала в Німеччину і подала прохання про надання притулку, яке у березні 2015 було схвалене Федеральним відомством у справах міграції та біженців. Його розглядали без проведення особистої співбесіди.

Коли українці прибули до притулку для біженців, вони почали гордо розповідати, як їм вдалося отримати статус, не знаючи при цьому ні слова арабською. Про це дізналося відомство. У квітні 2016 року рішення, прийняте раніше, було анульовано.

Сім'я подала скаргу на німецьку владу до суд, посилаючись на існуючий у правовій системі Німеччини принцип захисту законних очікувань. Проте професор публічного права Фабіан Віттрек впевнений у програші українців, оскільки вони надавали неправдиві відомості.

Розгляд справи призначено на понеділок, 26 червня, в Мюнстері.

Раніше в мережі присоромили українців за вічні скарги на країну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся