ua en ru

Українська мережа супермаркетів судиться з бійцем АТО, вимагають 50 тисяч

Українська мережа супермаркетів судиться з бійцем АТО, вимагають 50 тисяч Фото: Гроші (НБУ)

"АТБ-Маркет" звинувачує у поширенні неправдивої інформації

Українська торгова мережа "АТБ" судиться з активістом Станіславом Федорчуком і бійцем АТО Павлом Помисовим-Несміяновим, повідомляє NewsRoom.

ТОВ "АТБ-Маркет" звинувачує їх у поширенні неправдивої інформації.

"На думку позивача, вищевказані відомості порочать ділову репутацію і закидають його співробітникам низькі моральні якості, а також фактично закликають до міжнаціонального збройного конфлікту", — сказано у позовних документах.

Так торговельна мережа вимагає від Федорчука і Помисова-Несміянова "спростувати неправдиву інформацію" та відшкодувати моральну шкоду в розмірі 50 тисяч гривень (по 25 тисяч з кожного). Свою позовну заяву "АТБ" подало в Дарницький районний суд Києва, найближче судове засідання відбудеться 21 березня.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Федорчук написав у Facebook про конфлікт між демобілізованим бійцем АТО і касиром супермаркету АТБ. За словами активіста, у відповідь на прохання бійця обслуговувати його українською мовою жінка заявила, що після приходу російських танків необхідність спілкуватися на ньому відпаде. Після цих слів екс-доброволець розбив об голову касира лоток з яйцями і пішов з магазину.

Українська мережа супермаркетів судиться з бійцем АТО, вимагають 50 тисяч

Скріншот поста

Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим за зверненням народного депутата України Віталія Купрія внесла в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості щодо власника мережі магазинів АТБ Геннадія Буткевича.