ua en ru

Українська волонтер виходила бійця АТО і вийшла за нього заміж

Українська волонтер виходила бійця АТО і вийшла за нього заміж Фото: Пропозиція про заміжжя

Любов зцілила пораненого бійця і дала йому сенс життя

27-річний Дмитро Блохін, якого тяжко поранило в бою на Донбасі, розповів зворушливу історію любові, як його врятувала і виходила волонтер Лілія Блохіна. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Факти".

"Не міг поворухнутися, не відчував тіла. Не було навіть голосу. Поруч лежали мертві друзі, з якими ще вранці ділився сигаретами. Час минав, але смерть чомусь не приходила. Час від часу розплющував очі й бачив над собою сонце. Тоді з останніх сил покликав на допомогу, вірніше, прохрипів. Сталося диво — мене почули", - розповів Дмитро.

У лікарні, в якій він лежав, він і зустрів 43-річну Лілію, яка доглядала за пораненими бійцями і допомагала їм реабілітуватися.

"Пам'ятаю, увійшла в палату, де лежали найважчі пацієнти госпіталю, і стала знайомитися з новенькими. Побачивши Дмитра, обімліла — він абсолютно весь був у бинтах. Незабаром дізналася, що цей боєць отримав множинні осколкові поранення. Лікарі не змогли врятувати йому кілька пальців лівої руки. На жаль, їх довелося ампутувати. Хочу сказати, що спілкуюся з усіма пораненими однаково, не виділяючи нікого. Дбаю про них, як про рідних. Я багато чого надивилася, працюючи волонтером, бачила ампутації, великі рани. Але Діма в перший час виглядав просто жахливо. Він найбільше потребував допомоги, моральної в тому числі. Ми багато часу проводили разом і непомітно прив'язалися один до одного. Ось вже не думала, що знайду свою половинку в госпіталі, та ще серед тяжкопоранених", - поділилася Лілія.

Лілія і Дмитро стали проводити все більше часу разом, він допомагав їй, а вона йому. Далі сталося справжнє диво - він став ходити з паличкою, замість інвалідної коляски. Через деякий час Діма зробив Лілії пропозицію.

"Все сталося спонтанно, та ще в госпіталі. Я ховала свої почуття, боялася їх, а Діма, навпаки, не приховував своїх. Він навчив мене любити так щиро, без оглядки. І сьогодні він не соромиться щодня визнаватися мені в коханні, іноді навіть при чужих людях. Я теж перестала боятися показувати свої почуття. Адже це чудово — бути коханою і любити. Напевно, в цьому і є сенс життя", - зізналась Лілія.

Нагадаємо, у мережі показали самого юного бійця АТО.