ua en ru

"Українські матері чекають на своїх синів": росіянка звернулася до Путіна (відео)

"Українські матері чекають на своїх синів": росіянка звернулася до Путіна (відео) Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Жінка закликала главу РФ прискорити процес обміну полоненими

Мати російського диверсанта Віктора Агєєва, який воював на Донбасі, записала звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням прискорити переговори щодо обміну полоненими з Україною. Відео було опубліковано на YouTube.

"Шановний Володимире Володимировичу, я знову звертаюся до Вас! Відгукніться, будь ласка, на моє звернення і посодействуйте у вирішенні питання щодо обміну полоненими. Адже, наскільки я знаю, другий раунд обміну вже готується і може відбутися найближчим часом. Наші діти повинні повернутися додому. Українські матері чекають на своїх синів: Олега Сенцова, Стаса Клиха, Павла Гриба і багатьох інших, а я чекаю на Віктора", - сказала Світлана Агєєва.

Відео: Звернення матері Агеєва до Путіна (youtube.com/novayagazeta)

Нагадаємо, що в січні 2018 року український суд засудив 22-річного Віктора Агєєва до 10 років в'язниці. Його звинуватили в терористичній діяльності.

До речі, на мітингу на підтримку Путіна в Москві кричали "Слава Україні!".

Після виступу Путіна багато пішли. Також, не обійшлося без підкупу. Деякі люди збиралися групки для того, щоб отримати свої гроші за присутність. На відео видно, як "мітингувальники" обмінювали талони на гроші.