ua en ru

Українські пілоти, які управляли турецьким літаком, мужньо впоралися з величезним градом

Українські пілоти, які управляли турецьким літаком, мужньо впоралися з величезним градом Фото: Українська команда пілотів (facebook.com/oleg.lungul.96)

Українська команда відважно впоралась і посадила літак

Українські пілоти, які керували літаком турецької компанії Atlasglobal, мужньо впоралися з величезним градом і посадили літальний апарат, незважаючи на крики "Він не сяде". Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook користувач Олег Лунгул.

"Привіт всім. Вчора в Стамбулі був ураган і град з куряче яйце. Літак турецької компанії Atlasglobal, пілотований українськими пілотами потрапив в град. Внаслідок стихії повністю розбило кок, передні скла дуже постраждали. автопілот, автотраст,"Direct low". Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили проявили мужність у процесі цього инцендента. Капітан посадив в сліпу створив кренчик і дивився тільки через кватирку не відкриваючи її. Коли він посадив літак аплодував весь перон аеропорту "Ататюрк". Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку. По всім турецьким каналах показували заходження на посадку і коли хлопці приїхали в готель, то ми всі і працівники готелю вийшли і аплодували їм. Це дійсно гідно поваги. P. S. Хочу зробити маленьке пояснення до відео де на турецькому кричать "він не сяде не сяде"", - написав Олег Сунгул.

alt

Відео: facebook.com/oleg.lungul.96

altФото: Літак побило величезним градом (facebook.com/oleg.lungul.96)

Нагадаємо, у Стамбулі в результаті сильних злив і граду постраждали не менше 10 осіб.