Українські школярі будуть вивчати біографію Джобса

Українські школярі будуть вивчати біографію Джобса
Стівен Джобс (Колаж РБК-Україна)

Учням 10-11 класів розповідатимуть про засновників Apple

У рамках оновленої шкільної програми для старших класів середніх шкіл Міністерство освіти України планує викладати учням біографію засновника Apple Стівена Джобса. Про це свідчать навчальні плани для 10-11 класів, опубліковані на сайті відомства.

Зазначимо, що затверджені програми для старшокласників будуть впроваджені в 2018 навчальному році. Але вже зараз відомо про деякі принципові зміни. Зокрема, учні будуть вивчати досвід роботи Стівена Джобса і Стівена Возняка. Останній, до речі, має українське коріння.

Учні будуть вивчати біографії засновників Apple на уроках історії у розділі "Формування постіндустріального суспільства".

Українські школярі будуть вивчати біографію Джобса

Скріншот документа (mon.gov.ua)

Відзначимо, що зараз програми обговорюються на сайті МОН, всі бажаючі можуть надсилати правки.

Нагадаємо, що Джобс і Возняк заснували Apple у 1976 році. В кінці 1970-х років вони розробили один з перших персональних комп'ютерів, що володів великим комерційним потенціалом.

Вивчення біографії підприємців дає розуміння того, наскільки яскравими особистостями вони були, і як це вплинуло на сприйняття успіху Apple.

До речі, в Черкасах учителька хотіла навчити дітей "любити радянську владу".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся