ru ua

Українські танкісти показали відмінний результат на міжнародному змаганні

Українські танкісти показали відмінний результат на міжнародному змаганні Українські танкісти (Кадр з відео youtube.com/Генеральный штаб ЗСУ)

Танкові екіпажі виконували вправу під назвою "Точне водіння бойових машин"

Українські танкісти з 7 по 12 травня приймають участь у змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2017, танковому біатлоні з країнами НАТО. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ. Відеоролик з четвертого дня змагань відомство виклало на своєму YouTube-каналі.

За умовами танкового біатлону, українські екіпажі виконували вправу під назвою "Точне водіння бойових машин", яка передбачала філігранне і швидкісне водіння танків на ділянці з перешкодами в режимі руху вперед і заднього ходу.

"В четвертий день танкових змагань, 11 травня, в Графенвірі завітали представники керівного складу збройних сил країн-учасниць. Підтримати українську команду прибув начальник Генерального штабу - Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко", - йдеться в повідомленні.

Відео: Українські танкісти виступили на міжнародному змаганні (youtube.com/Генеральний штаб ЗСУ)

Незважаючи на величезну технічну перевагу закордонних танків над Т-64 по швидкості заднього ходу, українці показали відмінний результат в маневруванні і вичавили максимум з технічних можливостей своєї техніки.

Раніше ми писали про те, що у мережі з'явилося ефектне відео битви українських танкістів у міжнародному змаганні.