Українські військові названі одними з найсильніших у світі

Українські військові названі одними з найсильніших у світі
Фото: ЗСУ (фото: U. S. Army photo by Spc. Ahmad Mercado)

З'явився щорічний рейтинг бойової потужності різних країн

Збройні сили України визнані одними з найсильніших у світі. Про це свідчить щорічний рейтинг ресурсу Globalfirepower, де ЗСУ зайняли 30-е місце. До речі, торік Україна була на тій же позиції.

Автори рейтингу порівняли військову потужність різних країн шляхом складної аналітики, яка враховує 50 різних фактором. При цьому, до уваги не бралася ядерна зброя і нюанси управління країною. Зате важливу роль відігравали географічні особливості держави, виробництво і споживання деяких ресурсів.

Так, ВСУ зайняла 30-е місце з показником 0,5715. Поруч з нами в рейтингу виявилися Швеція і Чехія. А лідерами списку із 132-х країн стали США, Росія і Китай.

Раніше у мережі показали, як українські військові спритно переправляють танки через річку. Бійці повинні були відпрацювати військовий елемент переправи важкої техніки (танків) через водойму на незнайомій ділянці місцевості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся