ru ua

Українські воїни презентували патріотичний комікс про "кіборгів"

Українські воїни презентували патріотичний комікс про "кіборгів" Фото: Комікси про "кіборгів" (gre4ka.info

Це історія про початок оборони Донецького аеропорту

У Кропивницькому бійці 3-го окремого полку спеціального призначення ЗСУ презентували патріотичний комікс про захисників Донецького аеропорту "Кіборги. Початок". Про це пише видання FotoInform.net.

"Це не художній твір, це документальне опис подій з життя захисників аеропорту. Цінність ще й у тому, що події прописані в хронологічній послідовності", - розповів заступник командира однієї з військових частин Сергій Франціскевич.

Українські воїни презентували патріотичний комікс про "кіборгів"

Фото: Комікси про "кіборгів" (fotoinform.net)

Наголошується, що частина примірників коміксів, які, до речі, були видані за рахунок волонтерів, залишиться в бібліотеці, а решту - передали бійцям і в школи області.

"Наша мета поширити примірники на території всієї області по бібліотекам та навчальним закладам, щоб якомога більше людей дізналися про події",- зазначив Франціскевич.

Він також додав, що комікси вже мають попит, тому надалі ініціатори проекту планують описувати й інші події на передовій.

Відео: Сюжет про презентацію коміксів (YouTube/СПЕЦКОР | Новини 2+2)

Комікс "Кіборги. Початок" розрахований на юних читачів, які "зможуть перейняти досвід мужніх українських вояків і вирости такими ж, а не тільки мріяти".

"В кожній війні є місце, яке стає символічною крапкою боротьби добра зі злом. Місія цього символу - надихати майбутніх переможців на нові подвиги і перемоги. Донецький аеропорт - твердиня непереможного "кіборга" - дався нам дорогою ціною життів хороших друзів і побратимів. Перша битва за ДАП, яка відбулася 26 травня 2014, є початком Великої історії, де багато боїв, героїв, перемог, втрат і питань... Але я впевнений в одному: якими б не були орки, які ступили зі зброєю на мою землю, - крайній постріл залишиться за нами!" - прокоментував комікси боєць з позивним "Воха".

Раніше Styler писав про цікаві комікси, сюжет або герої яких пов'язані з історією України.