ua en ru

Українські волонтери розповіли, на що витрачають бюджетні гроші псевдоветерани

Українські волонтери розповіли, на що витрачають бюджетні гроші псевдоветерани Фото: Ряжені ветерани

Голови "ветеранських" організацій витрачають гроші на мітинги, а волонтери віддають останнє, щоб допомогти воїнам на Донбасі

Колишній народний депутат Петро Цибенко, який очолює Раду організації ветеранів України, витрачає мільйони бюджетних грошей на утримання своєї організації. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив волонтер, голова Всеукраїнського Центру допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді.

За його словами, Цибенко продовжує проводити антиукраїнські заходи.

"А вам теж цікаво, куди витрачає бюджетні гроші ветеран-комуніст Цибенко? Зарплати - десятки тисяч. Оренди залів - десятки тисяч. Оренди інших приміщень - десятки тисяч. Квіти - десятки тисяч. Шахові турніри та інші ансамблі... А все це складається в мільйони", - написав Ліпіріді.

А вісь у Чернівцях представник місцевої афганської ГОшки (а вірніше, місцевої філії "Ніхто крім нас") обурився, що поране...

Опубліковано Alexey Alexios Lipiridi 4 квітня 2017 р.

Інший волонтер Роман Синіцин зазначив, що в той час, як "ветерани" Другої світової "пиляють" бюджетні кошти, волонтери АТО іноді віддають останнє, щоб допомогти і врятувати життя воїнів, які воюють на Донбасі.

"Паралельні реальності. В одній люди купують тепловізори і коптери, скидаються, іноді віддають останнє. Заганяють в країну глибоко Cherokee і Sprinter. Сотнями пакують аптечки і медрюкзаки. У цій же реальності хтось майже щодня гине. Іноді їм немає і дев'ятнадцяти. Комусь в "мечці" ампутують ногу. В іншій - діди "ветерани" пиляють сотні тисяч гривень на "круглих столах" і "покладаннях квітів", - зазначив Сініцин на своїй Facebook-сторінці.

#дєдиворовалі

Опубліковано Roman Sinicyn 4 квітня 2017 р.

Голова Громадської ради волонтерів при Міноборони Девід Браун зазначив, що з моменту виборів Громадської ради у відомство, волонтери назбирали з десяток кейсів, в яких державне фінансування отримували як мінімум псевдоветерани козачого війська, а як максимум - комуністи-сепаратисти.

Ви напевно пам'ятаєте серію скандалів з державним фінансуванням псевдо-ветеранських організацій з боку Минсоцпо...

Опубліковано David Braun 3 квітня 2017 р.

#дідикрали #дедыворовали Продовження... За нашими даними Мінсоцполітики хоче все таки видати бюджетні 20 млн на карманн...

Опубліковано Олексієм Грідіним 1 квітня 2017 р.

Раніше волонтер розповів одіозні подробиці про ветерана АТО, ударившем генерала.