Український баскетболіст встановив рекорд України в NBA

Український баскетболіст встановив рекорд України в NBA Фото: Баскетболіст Олексій Лэнь

Гравець клубу "Фенікс" Олексій Лэнь встановив рекорд України у Національній баскетбольній асоціації США

Уродженець Антрациту вперше серед всіх українських баскетболістів, коли-небудь виступали в найсильнішій лізі планети, набрав 31 очко за гру у матчі проти "Орландо" і зробив 15 підбирань.

Раніше рекорд Лэня за океаном становив 23 очки. Виїзна зустріч проти "Орландо" завершилася з рахунком 102:84 на користь гостей, а наш центровий не тільки зробив дабл-дабл, але і став найрезультативнішим у складі обох команд.

Востаннє Фінікс вигравали на виїзді, коли головним тренером був Джефф Хорнасек. Перервати низку виїзних поразок, досягла 17 матчів, аризонцам вдалося в Орландо.

За 36 хвилин ігрового часу Алекс реалізував 10 з 22 кидків з гри і 11 з 14 штрафних. Крім того, Лэнь зібрав 15 підбирань (5 з них в нападі). У пасиві у нашого спортсмена - 3 фолу і 4 втрати.

До речі, українські баскетболістки продовжили переможну серію в Європі. У кваліфікації на найпрестижніший турнір континенту наші спортсменки зберегли за собою лідерство в групі D