ru ua

Український блогер висловився щодо головної транспортної проблеми України

Український блогер висловився щодо головної транспортної проблеми України Фото: Поїзд (pixabay.com/jingoba)

У мережі обурилися вартістю, швидкістю та якістю поїздок по Україні

У зв'язку з відмовою ірландського лоукостера Ryanair виходити на український ринок, популярний блогер Іван Оберемко звернув увагу на транспортну проблему в Україні. Відповідний запис з'явився на його сторінці в соцмережі Facebook.

Він висловився з приводу тривалості та якості пасажироперевезень в Україні, яка є однією з найбільших країн в Європі.

"Я хочу розуміти, як ми будемо подорожувати Україною не тільки справа наліво і зверху вниз, але і як перетинати її по діагоналі і зигзагами. Не 28 годин у поїзді з Маріуполя до Львова, коли за цей час може в три рази впасти і піднятися гривня, вимирають цілі види тварин і утворюються нові світи, ні, щось бл*дь пристойніше, коли це станеться? Коли це буде займати звичайні кілька годин і коштувати якийсь відсоток від зарплати, а не нирку або душу дияволу?" – відзначив блогер.

Український блогер висловився щодо головної транспортної проблеми України

Скріншот поста акаунта facebook.com/ivan.oberemko

"Ми повинні їздити виключно в тачках по 15 тисяч доларів при середній зарплаті у 5 тисяч гривень? Ми будемо робити народний автомобіль або спи***мо чужий народний автомобіль? Або ми нарешті дозволимо возити сюди гігатонни "бушних" автомобілів? Або ми будемо їздити чотирма перекладними електричками? Або автобусами Богдан? Або літаками МАУ по сто баксів в одну сторону всередині своєї країни? Я хочу розуміти, як ми будемо пересуватися по Україні, покажіть мені план, як ви збираєтеся підвищувати мобільність населення? Спочатку внутрішню, потім зовнішню між країнами. Чи все за**ісь? 80% українців не були за кордоном, 30% не виїжджали за межі своєї області, це типу нормас? Як ми повинні добиратися до моря? Не Середземного. Як ми можемо швидко дістатися до моря в Херсонській та Одеській областях? Скільки людей може вилетіти з Харкова до Одеси або Херсону? Чому в Туреччину простіше потрапити, ніж туди? Чому в Туреччину дешевше потрапити, ніж в Одесу або Львів? Чи це ок? Це і є наш план? Ні**я не робити і чекати, поки повз Землю пролетить чорна діра, відстані стануть відносними, простір стиснеться...і все налагодиться саме собою?" – написав Оберемко

Нагадаємо, у мережі обговорюють зупинку продажу квитків з України авіакомпанією Ryanair.