ru ua

Український боєць закликав припинити дитячі бої в Чечні

Український боєць закликав припинити дитячі бої в Чечні Фото: Микита Крилов (bleacherreport.net)

Українець заступився за колегу, який отримав погрози від Рамзана Кадирова

Український боєць, член UFC (абсолютний бійцівський чемпіонат) Микита Крилов викликав на бій організатора дитячих боїв у Чечні, представника бійцівського клубу "Ахмат" Абдул-Керіма Эдилова. Таким чином українець вирішив заступитися за колегу, російського майстра змішаних єдиноборств Федора Ємельяненка, який також розкритикував дитячі бої і отримав на свою адресу погрози.

"З Эдиловым ми обидва в UFC (абсолютний бійцівський чемпіонат) і можемо вирішити питання і як спортсмени, і як чоловіки. Мені не подобається, що ти пишеш про одному з найбільш шанованих мною бійців, тому буду радий зустріти тебе в UFC.... Давай без дзвінків і обіцянок порізати і вивезти в ліс... зустрінемося навесні в UFC і вирішимо, кому займатися спортом, а кому писати в Instagram", - Крилов написав у своєму акаунті.

4 жовтня 2016 року в Грозному відбувся турнір зі змішаних єдиноборств, на якому десятирічний син Рамзана Кадирова Ахмад переміг суперника нокаутом за 14 секунд. Два інших сина глави Чечні Елі (9 років) і Адам (8 років) також виграли бої, заявлені як показові.

Коментуючи бої, Ємельяненко заявив, що дітям до 12 років взагалі не дозволено виступати за правилами ММА.

А тим часом Володимир Кличко остаточно відмовився від проведення матчу-реваншу з Тайсоном Ф'юрі